Menu Biegłego
 

Wymagania

Jestem Biegłym Rewidentem

Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń otwartych i zamkniętych dla firm, w kursach zawodowych oraz studiach podyplomowych.

Szkolimy z zakresu rachunkowości, zagadnień podatkowych, finansów przedsiębiorstw oraz szeroko pojętego controllingu i rachunkowości zarządczej. Szkolenia i kursy prowadzone są na terenie kraju w największych aglomeracjach, takich jak Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Gdańsk.

Nasze szkolenia prowadzone są przez praktyków, wybitnych specjalistów mających duże doświadczenie zawodowe oraz doskonałe przygotowanie warsztatowe, autorów wielu fachowych publikacji i opracowań.

Zaletą naszych szkoleń jest ich praktyczny, interaktywny charakter, wynikający z przyjętej metodologii, której podstawą są przykłady, ćwiczenia i case study. W czasie każdego szkolenia staramy się zawsze zapewnić uczestnikom indywidualne konsultacje. Kursanci mają możliwość wyboru optymalnego rozwiązania edukacyjnego, w tym również rozpoczęcia procesu pogłębiania wiedzy na różnych poziomach zaawansowania.

Nasz konsekwentny rozwój i umacnianie pozycji lidera w obszarze profesjonalnych szkoleń znalazły w 2009 roku odzwierciedlenie w ekspansji na rynek szkoleń kadrowych i prawno-pracowniczych poprzez przejęcie marki Polexpert - uznanej, czołowej firmy oferującej szkolenia z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i HR.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © BDO Sp. z o.o. (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.